Впродовж п'яти днів Корбан створював мурал в мальовничому містечку Айрола, що знаходиться поблизу Неаполя. На стіні 3-поверхового будинку художник зобразив тендітну танцівницю з кап-кейком в руці і назвав свій стінопис "Гармонія", або "Рівновага". За словами автора, цією символічною роботою він хотів привернути увагу до значення гармонії і рівноваги у всьому та побажати кожному найголовнішого – віднайти внутрішню гармонію в собі.

Для мене участь у цьому проекті була надзвичайним досвідом, тому я вдячний організаторам за запрошення, за надану можливість створити мурал в такому казковому місті. Вдячний жителям Айроли, з якими кожного дня видавалося спілкуватися, вони мене вразили своєю енергетикою, гостинністю та смачною їжею, – відзначив Саша Корбан.

Довідка
Саша Корбан народився 12 березня 1987 року у м. Кіровське Донецької області (Україна). У 2006-2011 рр. працював шахтарем на шахті "Комсомолець Донбасу". У серпні 2014 року переїхав до Києва, де зараз живе і працює. Вперше спробував себе у стріт-арті у 2002 році, але початком кар'єри вуличного митця вважає 2009-й. Саша Корбан працює не тільки зі стріт-артом, а й створює станкові твори для галерейних просторів. Творчість художника представляє Sky Art Foundation.

Читайте також: У Києві з'явився захопливий мурал з зображенням Чорного моря