Зазначимо, що вуса Генрі Канвілла стали легендарними після того, як він знявся в кінострічці "Місія нездійсненна". Однак зйомки співпали з участю в фільмі про супергероїв "Ліга справедливості". За контрактом, актор не зміг позбутись вусів, відтак кінорежисери ретельно видаляли їх за допомогою спеціальних редакторів.

Читайте також: Учасниця гурту "НеАнгели" кумедно відреагувала на критику прихильників щодо зміни її іміджу

Ці кінострічки додали ще більшої популярності актору, а образ настільки прикипів до зірки, що фанати вже й не уявляли Генрі Канвілла без вусів. Однак Генрі Канвілл вирішив поголитись, знявши при цьому особливе відеозвернення до прихильників.

Не бійтеся, це я – Генрі Канвілл – періодично "супергерой" і колишній секретний агент, але тепер – чисто поголений. Знаю, знаю, впізнати мене без вусів складно. Іноді я і сам себе впізнаю з труднощами. Мені складно це визнати, але це – не CGI (computer-generated imagery, що означає "зображення, згенеровані комп'ютером", – ред.),
– написав Генрі Канвілл.

Здебільшого, фанати актора з розумінням сприйняли його рішення, зазначаючи, що вони в захваті від Генрі Канвілла в будь-якому випадку.