Лорен Вассер втратила праву ногу п'ять років тому. У жовтні 2012 року модель відчула нездужання на вечірці подруги, стан дівчини різко погіршився, і вона вирушила додому, вирішивши, що почався грип. Там дівчину виявила поліція, яка приїхала за викликом її матері, яка не могла додзвонитися до Вассер.

Читайте також: Українську модель паралізувало після страшної ДТП у США

Модель відвезли в лікарню в критичному стані з температурою 40 градусів. Її внутрішні органи відмовляли, був діагностований інфаркт. Синдром токсичного шоку підтвердили інфекціоністи після проведених лабораторних досліджень. Заради порятунку життя Лорен ввели у штучну кому, а через гангрену лікарям довелося ампутувати одну ногу нижче коліна і пальці другої ноги.


Модель продовжила займатися моделінгом навіть після ампутації

У листопаді 2017 року модель розповіла про своє життя в виданні InStyle. Попри ампутацію ноги модель продовжила свою кар'єру. Вона не лише знімалася у фотосесіях, а й кліпах та брала участь у модних показах.

"На моїй лівій ступні – відкрита виразка, немає п'яти і немає пальців. Через кілька місяців неминуче доведеться ампутувати і цю ногу. З цим нічого не поробиш", – розповіла вона, додаючи, що вона відчуває постійний біль.

Після декількох пересадок шкіри і численних операцій хірурги наполягли на ампутації другої ноги. Поруч з моделлю завжди була її дівчина, фотограф Дженніфер Роверо, яка в режимі онлайн повідомляла шанувальникам про стан здоров'я Лорен.

"Я знову змінююся! Але у мене чудовий настрій і я готова до нової чолі свого життя", – написала модель після операції.

Підтримала Вассер в уже нелегкий для неї час і Періс Хілтон, звернувшись до неї на своїй сторінці в Instagram.

"Я з тобою, @theimpossiblemuse! Мені дуже шкода, що тобі доводиться пройти через це. Твоя сила, хоробрість і наполегливість настільки надихають! Ти така особлива і неймовірна жінка. Для тих, хто не знає історію Лорен – вона перенесла синдромом токсичного шоку через тампон, який врешті-решт позбавив її ніг. Дозволю собі додати, що вона користувалася їм чітко за правилами, написаним на коробці. Це сталося не тому, що вона не поміняла його вчасно. Після всього, що сталося, Лорен і її дівчина/моя найкраща подруга @camraface почали рух #itsnotrareitsreal, яке підвищує обізнаність жінок", – написала вона.

Вассер закликає американську владу прийняти законопроект, який зобов'яже виробників жіночих гігієнічних продуктів розкривати склад використовуваних компонентів і можливу шкоду для здоров'я. З 1997 року Конгрес десять разів розглядав і відкидав вказаний законопроект.

На кожні сто тисяч американок, які використовують тампони, доводиться три-чотири випадки інфекційно-токсичного шоку в рік. У 1980-ті роки від нього загинули 38 жінок. Новий сплеск хвороби стався в 2002 році, коли інфекційно-токсичний шок призвів до загибелі восьми мешканок штату Каліфорнія.

У 2017 році повідомлялося, що в Тижні альтернативної моди в Белфасті взяла участь мешканка Шотландії Стейсі Періс, яка стала першою британською моделлю з ампутацією обох ніг.