"Срібних ведмедів" отримали: як найкращий режисер – німкеня Ангела Шанелек за фільм "Я була вдома, але" (I Was at Home, But); як найкраща актриса – китаянка Юн Мей і найкращий актор – китаєць Ван Цзинчунь за ролі у фільмі "Прощай, мій сину" (So Long, My Son).

Читайте також: Найстильніші чорні сукні: топ-5 виходів на червоній доріжці кінофестивалю Берлінале-2019

Фільм "Синоніми" – це історія про молодого ізраїльтянина, який сподівається втекти у Франції від себе і своєї національності. У цьому йому допомагає франко-ізраїльський словник. Фільм частково автобіографічний, тому що перші 25 років свого життя режисер стрічки Лапід вважав, що випадково народився в Ізраїлі, а насправді є французом.


Кращі актори Берлінале 2019

Що таке Берлінале? Берлінський міжнародний кінофестиваль, який вважається одним із найпрестижніших фестивалів Європи та світу у сфері кіно. Проходить щорічно у лютому в Берліні ще з 1951 року. Нагороди фестивалю – "Золотий та Срібний ведмідь" (ведмідь – символ Берліна).

На Берлінале презентують близько 400 фільмів у різноманітних секціях. Враховуючи понад 230 тисяч проданих квитків і близько 430 тисяч глядачів (серед них фахівці у цій сфері), Берлінале вважається найвідвідуванішим фестивалем світу.