Комедія розкаже про сучасне суспільство, його пороки та бажання, про пошук простих рішень в будь-яких ситуаціях. Історія дуже незвичайна, а розв'язка буде несподіваним сюрпризом для глядачів.

Головні ролі виконують: відома телеведуча і співачка Регіна Тодоренко – в образі Маші, популярний теле- та радіоведучий, актор, сценарист, режисер Сергій Рост – Іванов, актори театру і кіно Євген Олійник – Едік і Олександр Тютрюмов – Петров.

Якщо для досвідчених акторів вистава стане черговою графою в портфоліо, то для Регіни Тодоренко – "це перша доросла робота". Співачка в дитинстві говорила мамі, що обов'язково стане "аТкрисою". І вже в тринадцять заробила свій перший гонорар, виступаючи на дитячих святах. Регіна створює образ Маші – із різних "масок", в яких вже доводилося існувати раніше. У головної героїні буде трохи від Джулії Робертс, шматочок від Камерон Діас і частинка самої Регіни.

Я думаю про виставу кожні 25 хвилин, і мене охоплює дикий жах: перехоплює подих, болить внизу живіт, коліна просто ходором ходять. Емоцій багато і головне їх не розтратити. День прем'єри вже зовсім скоро. Внутрішньо я готова – це моя перша доросла робота, і хочеться показати найкращий результат, – розповіла Регіна.

Читайте також: Настя Каменських похизувалася фігурою у купальнику: фото