Авторка бестселерів "Їсти, молитися, кохати" і "Походження всіх речей" Елізабет Гілберт в 2016 році покинула свого чоловіка. Тоді ж вона зізналась, що насправді кохає смертельно хвору подругу.

Читайте також: Померла акторка українського походження Тетяна Майорова


Елізабет Гілберт та Райя Еліас

48-річна Елізабет була поруч із коханою упродовж всієї її хвороби. У липні 2017-го Елізабет та Райя влаштували символічне весілля, "просту та спонтанну церемонію любові", хоча офіційно подружжям не стали.


Елізабет Гілберт та Райя Еліас

"Вона була моїм коханням, моїм серцем, моїм найкращим другом, моїм учителем, моїм бунтівником, моїм янголом, моїм захисником, моїм суперником, моєю музою, моїм сюрпризом, моїм дарунком, моєю кометою, моїм визволителем, моєю рок-зіркою, абсолютно нездатною до співпраці, моїм гостем із іншого світу, моїм духовним порталом і моїм дитям. Я дуже тебе любила, Райє. Спасибі, що дозволила мені дійти з тобою до самого краю річки. Це була найбільша честь у моєму житті. Я би сказала тобі спочивати спокійно, але знаю, спокій завжди був тобі нудним. То, може, спочивай у радості. Я завжди тебе кохатиму", – йдеться у повідомленні.