Під час одного з ефірів американського шоу з Девідом Леттерманом ведуча багатьох програм Еллен Дедженерес зробила моторошне зізнання. Вона розповіла про те, як стала жертвою сексуального насильства від свого вітчима. Про це пише видання The Daily Mail.

Читайте також: Спроба відкупитися: Вайнштейн запропонував жертвам сексуальних домагань 44 мільйони доларів

За словами 61-річної Еллен, її батьки розлучилися, коли їй було 16 років і незадовго після розриву мати вийшла заміж вдруге. Тепер жінка стверджує, що новий чоловік її матері, Рой Груссендорф, був дуже поганою людиною. Він користався хворобою матері, а саме раком молочної залози, використовуючи її як привід для домагань.

Він сам мені сказав, що намацав грудку у її грудях, тому повинен перевірити мою. Переконав мене в тому, що змушений помацати мої груди, а потім намагався зробити це знову і знову,
– зізналася Еллен Дедженерес.

Також вона розповіла, що з часом чоловік розпускав руки все частіше, тому одного разу вона була змушена вилізти у вікно і втекти. На питання, чому не сповістила про це матері, відповіла, що "не хотіла руйнувати її щастя".

Хто така Еллен Дедженерес? Елен Дедженерес – американська акторка, телеведуча і комедіантка. Авторка проекту "Шоу Елен Дедженерес", за який отримала нагороду "Еммі". Відома також своєю активною позицією, що стосується ЛГБТ-руху. У 1997 році приголомшила шанувальників, заявивши про нетрадиційну орієнтацію. У 2008 році одружилася з акторкою Поршою де Россі.