Проект Ukraїner розповідає про різні українські міста історіями зірок, які прожили там тривалий час. Метою цього є розповсюдження нової інформації, щоби якомога більше людей дізналося про Україну як туристичну країну. Реперка Alyona Alyona, яка стала першою героїнею проекту, поділилася, що останні 15 років провела в Баришівці.

Читайте також: В рожевому купальнику: реперка Alyona Alyona засвітила пишні форми на відпочинку

Крім того, саме в Баришівці майбутня зірка почала знімати свої кліпи, зокрема на композицію "Відчиняй".

Тут такий основний кістяк товаришів моїх, рідні, близькі, звичайно. І місце тут. Ми знімали не один кліп. Ми ж "Відчиняй" теж тут знімали. Частина його, тому що частина була в столиці, а частина була тут знята. Також на фоні столової в моєму масиві Софіївському. Насправді Баришівка дуже символічне місце, тому що саме тут був придуманий і прийшов до мене мій перший творчий псевдонім. Не скажу який, не будем називати це слово вголос... Я приїхала з Кіровоградщини,
– зізналася артистка.

Alyona Alyona – Відчиняй: дивіться відео

Місто Переяслав-Хмельницький Alyona Alyona також називає однією зі своїх домівок, тому що там вона вступила в університет.

"Я б назвала це не домівкою в плані цегли і даху, а таким гніздом духовним, де розвивалась саме я, саме моє "Я", де розвивались мої навички і бажання до творчості, мої скіли артиста, і це таке місце, де… Я не знаю, можливо, хтось сумує за школою. Я за школою майже не сумую, я сумую за університетом" – розповідає артистка.

Зірка пригадала, як почала працювати в садочку та припинила займатися репом, однак це було недовго.

Я почала працювати в садочку і закинула реп, перестала біти слухати і все. Почала слухати абсолютно іншу музику і присвячувати весь свій вільний час в садочку, а воно ж то накопичується в тобі несказане. І якось я з дівчиною з Херсону познайомилася. Десь ми також в якомусь пабліку шось розспілкувалися, і вона мене підбила, що: "Давай на українській якогось хіта зробимо чи що?", я – "Давай!". Я як сіла писати, боже, воно як пісня ллється-ллється-ллється, та ти що. Паралельно з цим уже я знайшла спільноту, де читали українською мовою. Як виявилося, репу українською багато і все, воно пішло-поїхало,
– додала вона.

Повне інтерв'ю з Alyona Alyona дивіться тут: відео