В інтерв'ю виданню InStyle Тодоренко розповіла подробиці стосовно святкування їхнього з Топаловим весілля.

Читайте також: Готується до весілля: Регіна Тодоренко виходить заміж

Так, свято заплановане на липень і відбудеться в Італії. Наразі закохані ще обирають у якому саме місті відгуляти весільну церемонію.

Сорренто або Тоскана – ще не знаємо. Я вважаю, що насамперед це свято Регіни, тому дав їй карт-бланш (необмежені повноваження, – LifeStyle 24) і попросив допомогти сестру Аліну,
– розповів російський артист Влад Топалов.

За словами Тодоренко, її чоловік попросив поселити всіх гостей, яких буде близько 60 осіб, у комфортних умовах.

"Повірте, для весілля на виїзді це суттєво. Зараз ми думаємо, де зможемо розмістити всіх з максимальним комфортом, тому що в пік сезону багато готелів просто не мають у своєму розпорядженні потрібну кількість вільних номерів", – додала Тодоренко.

Раніше ведуча показала шанувальникам, як проходить її підготовка до весільної церемонії. Регіна опублікувала знімок в першій весільній сукню, яку приміряла днями у салоні.


Регіна Тодоренко у весільній сукні / Instagram / @reginatodorenko

Крім того, Тодоренко заговорила про виховання свого піврічного сина Михайла. Телеведуча планує виховати чотири якості у свого первістка: почуття гумору, витривалість, допитливість і любов до життя.

Моя головна мета – виховати його гідним чоловіком, порядним і чесним, який буде цінувати і поважати жінок. Прикладом в цьому, напевно, може стати мій батько,
– поділився Влад Топалов.