26-річний попспівак разом з дружиною Гейлі самоізолювався у розкішному будинку в Канаді. Під час карантину подружжя вирішило запустити інстаграм-шоу Live With Biebs, під час якого публічно спілкуються зі своїми іменитими друзями. Гостею одного з ефірів стала модель Кендалл Дженнер, яка також зважилася на ізоляцію в Лос-Анджелесі.

До теми Джастін Бібер показав, як розважається з дружиною на карантині: кумедне відео

Манекенниці пригадали, що їхня міцна дружба зав'язалася завдяки спільній кар'єрі, а Кендалл була частою гостею у домі Болдвінів у Нью-Йорку. Незважаючи на справжню дружбу модель зізналася, що весілля подруги стало для неї несподіванкою.

Кендалл Дженнер відверто відповіла на питання Джастіна Бібера про те, чи вважала вона їхній з Гейлі роман чимось серйозним: "Якщо чесно, то ні. Я сподівалася на це, тому що Гейлі – моя найкраща подруга, а загалом я була страшенно рада за вас обох".

Варто нагадати, що закохані зіграли гучне весілля 30 вересня 2019 року в штаті Південна Кароліна після того, як уклали офіційний шлюб 2018 року. Розкішне святкування обійшлося парі у понад 1 мільйон доларів, а серед гостей торжества були найзнаменитіші голлівудські зірки.