Ексклюзивні світлини опублікували в The Daily Mail.

До весілля доньки однієї з найуспішніших та найвідоміших редакторів глянцю Анни Вінтур прикута вся увага світу. Адже жінка, яка 30 років очолює Vogue, як і її дочка Бі, славиться своїм вишуканим смаком. Окрім цього, у світі моди Анна Вінтур вважається своєрідним гуру, тому багато іменитих брендів та фотографів мріяли стати частинкою розкішного свята.

Читайте також: Принцеса Євгенія запросила на весілля всіх бажаючих, але існує одна умова

Відомо, що весілля знаменитої пари відбулось двічі: 7 липня в американському Лонг-Айленді і 18 липня в італійському Портофіно. Молоде подружжя вирішило врахувати походження одне одного та двічі постати перед вівтарем.


Весілля доньки Анни Вінтур


Донька Анни Вінтур вийшла заміж

Чарівна Бі Шаффер постала перед папараці у розкішному мереживному вбранні від Dolce & Gabbana. Сукня кольору слонової кістки була виготовлена дизайнерами спеціально для урочистої церемонії. Вбрання доповнили фатою ручної роботи. Лаконічна зачіска та букет з троянд і півоній завершили образ нареченої.

Водночас Франческо Соццані, який є сином знаменитої журналістки Франки Соццані, вбрав костюм синього кольору. До нього чоловік підібрав білосніжну сорочку та краватку. Стильне коричневе взуття завершило look зіркового нареченого.

Наразі у мережі з'явились фото, зняті папараці в день весілля. Професійні ж фото церемонії опублікують у журналі Vogue.


Весілля в Італії


Розкішна Бі Шаффер


Наречені Бі Шаффер та Франческо Соццані