Напружені стосунки акторки Меган Маркл з королівською родиною свого чоловіка неодноразово ставали приводом для обговорення у пресі. Проте, як інформує видання Paris Match, навіть підготовка до весілля не обійшлася без конфлікту.

Біограф принца Гаррі Анжела Левін в документальному фільмі "Гаррі та Меган: звільнені" (Harry et Meghan, les affranchis) оголосила, що онук королеви категорично відмовився від укладання шлюбного контракту попри наполегливість Єлизавети ІІ.

Читайте також Принц Гаррі та Меган Маркл планували вихід з королівської сім'ї ще до весілля, – ЗМІ

У пресі про цей інцидент заговорили вперше. Її Величність прагнула зберегти статки принца Гаррі в разі розлучення з новоспеченою дружиною Меган Маркл. Варто наголосити, що його пожитки оцінюють в 25 мільйонів євро – понад 750 мільйонів гривень, у той час як обраниці належало 5 мільйонів євро – 150 мільйонів гривень.

Шлюбний контракт, на якому наполягала королева Єлизавета ІІ, передбачав, що у випадку розлучення Меган Маркл отримає лише заздалегідь визначену суму. Проте така пропозиція не на жарт обурила принца Гаррі, який наголосив, що планує прожити у шлюбі з першою дружиною все життя. Крім того, на його думку, шлюбний контракт – образа для Меган.

Варто також зазначити, що, за словами Анжели Левін, Гаррі досить обережно ознайомив свою обраницю з королівським протоколом, аби не шокувати її. Проте сама Меган одразу проявила свій характер та зізналася, що не буде йти на компроміси з королівською родиною.