Після 10 місяців пристрасного роману 21-річний Бруклін Бекхем освідчився 25-річній коханій Ніколі Пельтц. Попри те, що весільні церемонії пари заплановані на наступний рік, їхнє одруження – одна з найобговорюваніших подій у західній пресі вже зараз. Видання The Sun навіть встигло розсекретити весільний подарунок для майбутньої сім'ї, який готують Вікторія та Девід Бекхеми.

До теми Бруклін Бекхем одружується з донькою мільярдера: два весілля та шлюбний договір

Якщо два весілля у Флориді та Великій Британії прагне оплатити батько-мільярдер нареченої Ніколи Пельтц, то зіркові батьки Брукліна Бекхема також не скупляться на подарунок для найстаршого сина. Інсайдери запевняють, що модельєрка Вікторія Бекхем та футболіст Девід Бекхем вже підбирають сімейне гніздечко для закоханих у Лондоні. Пара хоче жити у східній частині британської столиці.

"Хоч вони проведуть багато часу в Америці, Бруклін хоче житло в Лондоні", – заявили джерела.

Варто зазначити, що одружуватися закохані Бруклін Бекхем і Нікола Пельтц будуть з розмахом, оскільки припускають, що заможний батько нареченої витратить на два гучних торжества близько 4 мільйони фунтів – понад 130 мільйонів гривень. Нагадаємо, що пара також укладе шлюбний договір, адже мільярдер Нельсон Пельтц залишить восьму частину свого статку доньці, що забезпечить новоствореній сім'ї безбідне майбутнє.