Великдень – чудова нагода для знаменитостей забути всі буденні клопоти та без метушні провести час із рідними. Цим скористалась телеведуча Ольга Фреймут, яка засвітила у мережі чарівні фото зі своїми маленькими дітьми.

Читайте також: Топ-5 українських зірок, які не показують своїх дітей

Як і будь-яка українська господиня, телеведуча приготувала святковий кошик з паскою та писанками, який зі своїми рідними посвятила у церкві. Та 1-річна Євдокія вирішила допомогти своїй зірковій матусі, поправивши продукти на подвір'ї храму. Це видно на чарівному фото, яке опублікувала Ольга Фреймут.

Згідно зі знімком, маленька Євдокія провела релігійне свято у розкішній білій сукні, тому прихильники Ольги Фреймут вже встигли назвати дитину "великоднім ангелятком".

Окрім цього, телеведуча показала, як її молодші діти проводять разом час. На знімку 2-річний Валерій у костюмі допомагає сестрі кататись на гойдалці. Світлина розчулила мережу, а прихильники Ольги Фреймут засипали її сторінку захопленими коментарями.

Ольга Фреймут також виховує 13-річну дочку Злату, яку вона народила у першому шлюбі з британцем Нілом Мітчеллом. Школярки не було на великодніх світлинах, однак вона теж часто з'являється у блозі зіркової мами.