Цією новиною Тімур Мірошниченко поділився з прихильниками на офіційній Instagram-сторінці. До допису щасливий татусь додав результати літньої фотосесії зі своєю дружиною Інною.

Читайте також: Сніжана Бабкіна показала струнку фігуру в купальнику: фото

"Днями обіцяв вам дві суперновини! Ось вам перша!" – з гумором написав Тімур Мірошниченко до фото з вагітною дружиною.

Водночас дружина телеведучого розповіла, що наразі перебуває на 20 тижні вагітності. Окрім цього, Інна зворушливо зізналась у коханні зірковому чоловіку.

Я настільки сильно тебе люблю, що думка про велику родину, де в кожному є частинка тебе, робить мене неймовірно щасливою. Знайомтеся, наш junior (молодший, – LifeStyle 24). 20 тижнів. Він уже пройшов половину шляху до зустрічі з цим світом. Не завжди справедливим або послідовним, але тим світом, де він точно ніколи не буде потребувати як мінімум в одному – в нашій любові! – написала Інна Мірошниченко.

Відомо, що дружина Тімура Мірошниченка народжуватиме в одній з приватних клінік столиці, послугами якої свого часу скористались Джамала, Світлана Тарабарова, Лілія Ребрик, Валентина Хамайко, Сніжана Бабкіна.

Це буде не перша дитина у сім'ї Тімура та Інни Мірошниченків. 18 червня 2018 року у пари народилась дівчинка, яку вони назвали Мією.