А нове дослідження Університету штату Орегон доказало, що перебування на природі добре позначиться не тільки на здоров'ї, але і поліпшить емоційний стан, передає Daily Mail.

В експерименті взяли участь 4500 людей, які проживають недалеко від заток Пьюджет-Саунд в штаті Вашингтон. У цьому регіоні розташовані міста Сіетл, Бельв'ю і Такома, а також тут є національний парк Маунт-Рейнір.

Під час дослідження вчені вирішили оцінити зв'язок між позитивними емоціями в житті людей і їх зв'язком з навколишнім середовищем.

Оцінка проводилася за 13 пунктами, зокрема, до уваги брали наявність доступу до природних ресурсів, ефективність зняття стресу на відкритому повітрі, а також довіра до влади, яка відповідає за охорону природи.

Читайте також: Їзда на велосипеді має неймовірну лікувальну силу, – вчені

Як з'ясувалося, що 11 факторів позитивно впливають на емоційний стан людини. Серед них, одне з основних місць зайняла довіра до проведеної в регіоні екологічної політики і можливість (точніше відчуття наявності можливості) звичайних громадян впливати на рішення, яке приймають у цьому регіоні.