Згідно з дослідженням, вплив деяких статевих гормонів посилює сексуальне бажання до постійного партнера, проте не спонукає жінку до випадкових зв'язків.

Читайте також: Руйнуємо міф: чому секс в тривалих стосунках з часом стає тільки кращим

Участь в дослідженні взяли 375 жінок, проводили дослідження в три етапи. В рамках кожного етапу дослідження жінки розповідали про свої стосунки і проходили тести, спрямовані на оцінку їх сексуального потягу. Для визначення рівня статевих гормонів вчені брали у учасниць експерименту зразки слини.

Результати експерименту наочно продемонстрували, що статеві гормони, зокрема естрадіол, прогестерон і тестостерон, мають різний вплив.

Гормони прогестерон та ендогенний стероїд, які впливають на менструальний цикл, негативно позначаються на сексуальне бажання. А от естрадіол – головний жіночий статевий гормон – збільшував бажання незалежно від "романтичного" статусу. Естрадіол впливає на сексуальний потяг до однієї конкретної людини. Вчені також не знайшли доказів впливу основного чоловічого статевого гормону тестостерону (який може секретувати і жіночий організм) на сексуальний потяг.