У Високому суді Лондона триває судовий процес між Джонні Деппом і таблоїдом The Sun, який актор звинувачує в наклепі. Колишня дружина зірки Ембер Герд залучена до засідань у ролі свідка. Як інформує видання The Guardian, вона висунула нові звинувачення екскоханому, запевняючи, що він погрожував їй розправою.

Читайте також Роман Ембер Герд та Ілона Маска: винахідник мав власний ключ від пентгаусу Джонні Деппа

Якщо раніше Ембер Герд звинувачула Джонні Деппа в домашньому насильстві, то зараз оголосила, що після вживання алкоголю та наркотиків був особливо агресивним і кричав, що готовий вбити її та навіть ладен спостерігати за тим, як її ґвалтуватимуть. Після скандалів актор нібито звинувачував в образах "монстра", який в той момент керував його свідомістю.

Періодично він говорив мені, що смерть – єдиний вихід зі стосунків і розповідав про те, що зробить зі мною, якщо я піду від нього. Наприклад, спотворить моє обличчя, щоб ніхто більше не хотів мене,
– пригадує Ембер Герд.

За словами ексдружини, словесне насильство Джонні Деппа супроводжувалося також й принизливими образами. Він називав її повією щоразу, як зірка одягала щось сексуальне, а з часом критичне ставлення до її гардеробу лише погіршувалося. Ембер Герд також запевняє, що колишній чоловік приписував їй романи ледь не зі всіма колегами по знімальному майданчику. У цьому списку були навіть Леонардо Ді Капріо та акторка Келлі Гарнер.

Більше про розлучення читайте тут Насильство, фекалії та зради: що стоїть за шлюбом Джонні Деппа й Ембер Герд

У суді Ембер Герд не стала заперечувати, що кидала в ексчоловіка каструлями та кухлями, проте робила це лише задля свого захисту: "У мене часом виникали спалахи гніву. Так, я втрачала рівновагу у наших сутичках з Джонні".