Після виступу на сцені "Голосу країни" учасниця вразила суддів та влаштувала справжній батл-поєдинок, щоб обрати для себе наставника. Ним став зірковий тренер Дан Балан.

Читайте також: Учасниця шоу "Голос країни-10" Василіса Старшова потрапила до бази "Миротворця"

Я дуже хочу, щоб мене побачив увесь світ. У Росії рік я співала в гурті "Ленінград" і зі мною він почав збирати стадіони,
– заявила Старшова.

Дівчині 24 роки, родом вона із Санкт-Петербурга. Василіса Старшова і Флорида Чантурія стали солістками гурту "Ленінграда" після того, як колектив зі скандалом покинула Аліса Вокс, яка виконала гучний хіт "Експонат".

Перед початком кар’єри у гурті "Ленінград", Старшова виступала в колективі "Флешмоб", який утворився у 2011 році на кастингу другого сезону реаліті-проекту "Фактор А". Через 2 роки юна співачка стала півфіналісткою музичного конкурсу "Нова Хвиля".


Василіса Старшова – екс-учасниця гурту "Ленінград"

Відомо, що з 5 років дівчина вчилася у Шліссельбурзькій дитячій музичній школі по класу фортепіано. Слова до пісень Старшова пише російською та англійською мовами. Дівчина вчилася на вокальному відділенні Санкт-Петербурзького музичного коледжу ім. Римського-Корсакова, однак не закінчила його.

На "Голос країни" дівчина прийшла, позаяк хоче реалізувати себе в ролі сольної співачки. Старшова вже випустила перший кліп на пісню Just Say Hallo під псевдонімом Vasilisa.

Vasilisa – Just Say Hallo: дивіться відео онлайн

Участь Василіси Старшової у шоу опинилась під загрозою, адже вона відвідувала окупований Крим, через що потрапила до бази "Миротворця". Сталось це у серпні 2016 року, коли півострів вже був анексований Росією. Співачка брала участь у фестивалі "Золота балка", що пройшов у місті Балаклава. Таким чином вокалістка публічно підтримала окупацію Криму. Чи продовжить скандальна артистка участь у шоу – наразі невідомо.

Відомо, що дівчина вдалася навіть до того, що публічно звернулася до Зеленського. Старшова заявила, що у жодних пропагандистських акціях жодної держави ніколи не брала участі. Співачка попросила Президента України Володимира Зеленського дозволити їй перебувати в Україні та продовжити участь у шоу "Голос країни".


Василіса Старшова з Даном Баланом