Сьогодні LifeStyle 24 поділиться цікавими ідеями валентинок, які легко можна зробити своїми руками. Кохана людина точно оцінить таку працю та старання.

Теж корисно Вразять кохану людину: 5 ідей парних подарунків на День святого Валентина

Сердечко в стилі оригамі

Така ідея валентинки є досить простою та оригінальною. Її, наприклад, можуть зробити діти для своїх батьків, вчителів або друзів. Візьміть двосторонній папір червоного або рожевого кольору та розділіть його на три вертикальні частини. Далі потрібно підігнути нижній правий кут до першої лінії, а потім і дві інші сторони. В кінці загорніть верх валентинки до низу. Можете додатково прикрасити свій виріб.

Валентинка своїми руками Валентинка з паперу / Фото Handwork

Валентинка з картону і ниток

Таку валентинку зробити дуже просто. Візьміть картон будь-якого кольору та виріжте його у формі серця. Можете використати шаблон з інтернету, щоб фігура вийшла красивішою. Потім обв'яжіть папір, наприклад, червоною вовняною ниткою.

Валентинка своїми руками Красива валентинка з картону та ниток / Фото Pinterest

Їстівна валентинка

Приготуйте валентинку, якщо маєте кулінарні здібності. Так ви точно вразите свою кохану людину. Можете спекти пряники, печиво або цукерки у формі серця. Гарно задекоруйте смаколик та додайте милий напис. Таку валентинку можна вручити під час романтичної вечері на 14 лютого та одразу розсмакувати.

Валентинка своїми руками Приготуйте валентинку / Фото "Зелена садиба"

Ще декілька цікавих ідей

Ідеї валентинок Романтична листівка / Фото Pinterest

Як зробити валентинку своїми руками Варіант валентинки з паперу / Фото Pinterest

Валентинка з паперу Оригінальна валентинка / Фото Pinterest

Валентинка своїми руками Варіант красивої листівки / Фото Pinterest