Про це пишуть на Fox News.

Стефані довго вагалася, чи варто робити таку фотосесію, адже хвилювалася через свої пишні форми. Однак все ж наважилась та одягнула лише одну нижню білизну.

Читайте також: Студентка з Амстердаму вигадала вдалий спосіб провчити сексистів

"Чесно, я ніколи не почувалась більш привабливою. Я так нервувалась, доки не побачила фінальний результат. Коли побачила альбом, була шокована. Я виглядала такою закоханою і впевненою. Кожен повинен побачити себе у цьому світлі", – розповіла Стефані.

Хоч реакція на фотозйомку пари були здебільшого позитивною, однак начальство Стефані в Austin Bank Texas було не в захваті та вирішило, що дівчина не може більше працювати у них.

Вони сказали, що я була топлес, і що це недоречно, бо ми компанія, орієнтована на родину. Вони зробили свій вибір. Я цій компанії віддала більше року, працювала дуже важко, а коли я зробила щось позитивне, те, чим пишаюсь, щоб допомогти собі як жінці… Це було боляче,
– відверто поділилася розчарована жінка.

На ситуацію відреагувала також фотостудія Wolf & Rose Photography, яка робила незвичну фотосесію:

"Ми розуміємо, що компанія має право припинити з кимось співпрацю. Ми не можемо допомогти, але нам цікаво, як компанія, яка декларує підтримку сімейних цінностей, може морально припинити співпрацю з жінкою, яка має більше 20 тижнів вагітності. Їхнє рішення не лише позбавило її страхування, яке, без сумніву, дуже важливе під час вагітності, але й оплачуваної відпустки через вагітність та пологи", – прокоментували ситуацію представники фотостудії.

Проте компанія відмовилась від будь-яких коментарів.