Днями мережа вибухнула новиною: 21-річна Тіна Кунакі вагітна. Хоч чутки поширювались у ЗМІ раніше, тільки в перший день 2019 року зірка підтвердила інформацію, що вперше стане мамою.

Читайте також: Полякова, Смеюха та Подкопаєва: українські зірки показали пікантні фото з відпочинку

Зробила це манекенниця у досить пікантний спосіб: вона показала свій округлий живіт під час відпочинку. Знімок, який модель опублікувала в мережі, зроблений під час їх новорічного відпочинку в Бразилії. Перед камерою Тіна Кунакі позувала без купальника, прикривши інтимні місця капелюхом та ногою.

Тепер же 21-річна модель опублікувала чергове фото з курорту. На березі океану Тіна Кунакі позувала в темному блискучому купальнику, зручно вмостившись на пісок. На знімку дружина Венсана Касселя засвітила пишні груди та округлий живіт.

Окрім цього, щасливе подружжя опублікувало ще кілька кадрів з новорічного відпочинку. Ймовірно, Тіні та Венсану дуже весело у Бразилії, адже навіть буденні речі вони з легкістю перетворюють на жарт.

Нагадаємо, що француз Венсан Кассель освідчився ефектній манекенниці Тіні Кунакі в березні 2018 року. Вже вкінці серпня пара одружилася. Це не перший шлюб харизматичного актора: до 2015 він був одружений з Монікою Беллуччі, з якою має двох дітей.