Нещодавно Наталка Карпа влаштувала гучну вечірку перед народженням первістка. На "baby-shower" вона вирішила оголосити, що очікує на появу дівчинки. Про це свідчив і рожевий декор на вечірці. Тепер же у програмі "Світське життя" Наталка Карпа та її чоловік Євген Терехов зізнались, що дадуть дитині вірменське ім'я.

Читайте також: Вагітна Наталка Карпа зачарувала світлинами з округлим животом

"Мені чомусь Аміне дуже сподобалося ім'я. І звучить Аміне Євгенівна Терехова. Я прочитав значення цього ім'я, то там мій характер, якщо щось", – з гумором зазначив чоловік співачки.

Окрім цього, зіркове подружжя відповіло на найпопулярніше питання. Євген Терехов заявив, що вони не будуть квапитись із другою дитиною, бо і ця вагітність для них дається нелегко.

Я не погоджуюся, що друга вагітність буде швидкою. Тому що вагітна жінка – це стрес для чоловіка. Естрадна вагітна жінка – це подвійний стрес,
– повідомив він.

А от Наталка Карпа розповіла, що ставлення чоловіка до майбутньої дитини кардинально змінилось, коли він пішов з нею на УЗД. Тоді чоловік усвідомив, що стане батьком та вже почав з ніжністю приділяти увагу ще не народженій донечці.

Я побачила кардинальні зміни, коли він почув серцебиття малюка в реальності, коли він побачив відеокартинку, як маля рученятами махає. Він вийшов і я побачила зміни. Він почав з животиком говорити, обіймати,
– поділилась Наталка Карпа.

Пара вирішила не відвідувати популярні курси для батьків. Євген Терехов зізнався, що ріс у багатодітній сім'ї, тому має досвід у догляді за дітьми.

Що відомо про вагітність Наталки Карпи?38-річна співачка заявила про поповнення в сім'ї 15 серпня. Тоді Наталка Карпа записала відеозвернення до прихильників, поділившись з ними радісною новиною. Згодом Наталка розповіла, що планує піти у декретну відпустку, як тільки завершить заплановані концерти. Коли артистка народить первістка – наразі невідомо.