Модель plus size, яка перебуває на останніх тижнях вагітності й зовсім скоро готується стати мамою, прикрасила одну з січневих обкладинок американського Vogue. Вона здійснила одне зі своїх бажаннь – попрацювала з культовим фотографом Анні Лейбовіц.

Читайте також: На останніх тижнях вагітності: Ешлі Грем знялася у новій фотосесії

У своєму інстаграмі Ешлі Грем не приховувала захвату від цієї роботи. Для неї поява на сторінках престижного видання – торжество материнства, інклюзії, вагітності та кохання.

Я мріяла про цей момент всю свою кар’єру, оскільки два десятиліття тому я був каталожною моделлю, яка жила в Небрасці. Люди та підтримка, яку я відчула на своєму шляху, були неймовірними. І можливість розділити цей знаковий момент з сином та чоловіком на сторінках Vogue не може бути не особливою,
– висловилася модель у своєму дописі.

Видання Vogue підтвердило, що складно знайти більш грайливу та позитивну модель, яка б лишила такий слід в історії модельного бізнесу.

На одній зі світлин Ешлі Грем постала в обіймах свого чоловіка Джастіна Ервіна. Вона подякувала коханому за любов та турботу, яку вона сповна відчуває з перших днів вагітності. Він переймається всіма змінами, які відбуваються в організмі майбутньої матусі, ставить безліч питань та безперервно висловлює любов до свого сина.

Коли я дивлюся на це фото, я надто емоційна, бо у цю мить відчуваю себе сильніше, ніж я є. Я переповнена такою радістю і вдячністю, що ми робимо це разом,
– зізналася Ешлі Грем.