Донька Ольги Сумської Антоніна Паперна днями вперше показала обличчя донечки Єви та зізналася, що вдруге вагітна. Тепер знаменитість поділилася на своїй сторінці в інстаграмі кадром, на якому позує в цікавому стані та демонструє свій кругленький животик.

Читайте також: Донька Ольги Сумської зачарувала чуттєвими кадрами з донькою та чоловіком

На чорно-білій фотографії, яка є у публікації, можемо бачити Антоніну в бюстгальтері, піджаку та штанах. Стильним аксесуаром, який доповнює образ вагітної Тоні, є капелюх. В руках вона тримає тістечко. Волосся зірки вкладене в легкі локони, а на обличчі – ніжний макіяж.

Емоційний стан на мегарівні. Я можу заплакати через те, що в будинку не виявилося яблука і засміятися, просто дивлячись у далечінь і згадуючи щось (з боку виглядає цей процес трішечки дивно). Кіно я дивлюся лише веселе і бажано з не дуже сильним смисловим навантаженням, а краще просто мультики. Ну про їжу ви вже все зрозуміли,
– написала в публікації зірка.


Вагітна донька Ольги Сумської Антоніна Паперна / Instagram / @tonya_papernaya

Що відомо про особисте життя Антоніни Паперної?Українська акторка Антоніна Паперна заміжня за російським актором Володимиром Ягличем. Пара разом вже протягом п'яти років, проте не говорить з пресою про особисте життя. У липні 2017 року в подружжя народилася донечка Єва. Нещодавно вони показали її обличчя, знявшись у фотосесії для журналу Hello. Тепер закохані чекають на появу другої дитини.


Антоніна Паперна з чоловіком Володимиром та донькою Євою / Instagram / @tonya_papernaya