Танцівниця та хореограф під час першої вагітності займалась на паркеті та тренувалась навіть на 9 місяці. Схоже, зірка не планує зраджувати улюбленій справі й танцюватиме до самих пологів. Проте звичні рухи даються Ілоні Гвоздьовій вже не так легко, адже на другому триместрі вона вже набрала 10 кілограмів, що розкрила в інстаграм-профілі.

До теми Вагітна Ілона Гвоздьова зізналася, на кого її чоловік чекає з нетерпінням

Зараз мініатюрна красуня при надії важить 65 кілограмів й називає себе бегемотиком. Варто зазначити, що її перша вагітність також супроводжувалась такими судженнями, попри милий вигляд з округлим животом.

Зважаючи на звичний активний ритм життя, який продовжує майбутня матуся, ввечері у неї "гудуть" та набрякають ноги, а на зміну погоди її організм реагує головним болем. Загалом, вагітність вона переносить легко – без токсикозу, раптових змін настрою та істерик чоловіку.

Відвертий допис танцівниця доповнила ніжним кадром з вишуканої зйомки. Вона позувала у легкій шовковій сукні нюдового кольору з повітряним шлейфом та пікантним розрізом до стегон. Попри те, що вбрання не облягало її тіло, чималий животик Ілона все ж засвітила у кадрі.

Учасниця та переможниця проєкту "Танці з зірками" також зізналася, що мріє про літній відпочинок, проте відправитися на море не ризикує. Вона дотримується карантинних норм й остерігається пляжів та готелів.