Свої гастролі Україною гумористичний дует Володимира Данильця і ​​Володимира Моїсеєнка "Кролики" мали розпочати з Фастова. Майже всі квитки на концертну програму, заплановану 8 лютого в Міському палаці культури, були розкуплені. Згодом артисти планували відвідати Білгород-Дністровський, Південне, Олександрію, Смілу та Бровари.

Читайте також: Російський співак Валерій Сюткін після заяв про "блискучу" анексію Криму виступить в Україні

Проте днями афіша заходу зникла з офіційного сайту, а всі постери були зняті, оскільки концерти скасовано. Керівник компанії ТОВ "Проконцерт", яка займалася організацією виступів "Кроликів" в Україні, Олег Єжель, підтвердив, що більше виступи дуету проводити не планують.

Таке рішення прийняли після розмов з міськими головами Броварів і Фастова, які заявили, що не варто розпалювати конфлікт у суспільстві. Проте влада низки інших міст, до яких планують приїхати Володимир Данилець і Володимир Моїсеєнко, загрози для національної безпеки не помітила. Саме тому українські глядачі таки зможуть придбати квитки на концертне шоу дуету "Кролики".


Дует "Кролики" / Фото з відкритих джерел

Варто зазначити, що коміки перебувають в базі "Миротворець" після своєї участі в телемості з Росією "Треба поговорити". Крім того, гумористів звинувачують в українофобії та участі в ефірах пропагандистських російських телеканалів.

На сайті президента в січні 2016 року було зареєстрована петиція про позбавлення почесного звання народний артист України Моїсеєнка й Данильця у зв'язку з участю новорічних заходах на території країни-агресора і зневажливим ставленням до державної мови.