37-річна Дарлін Блаунт заарештована за звинуваченням у домашньому насильстві. Зазначається, що жертвою став 51-річний брат Меган Маркл Томас. Про це повідомляє видання Daily Mail.

Читайте також: Як Меган Маркл ставиться до Кейт Міддлтон

Наречену Томаса Маркла-молодшого звинуватили у нападі четвертого ступеня – усвідомлене або випадкове нанесення жертві тілесних ушкоджень, також із застосуванням зброї. Однак через добу, які Дарлін провела за ґратами, її звільнили під заставу, розмір якої не уточнюється.

Зауважимо, що Меган Маркл і її чоловік принц Гаррі не коментують ці повідомлення. Крім того, герцогиня не підтримує відносини ні зі своїм братом Томасом, ні зі своєю единокровной сестрою Самантою Маркл.


Дарлін Блаунт – наречена брата Меган Маркл

Відомо, що це вже другий арешт Дарлін Блаунт. Перший був напередодні Нового року, в грудні 2017 року. Тоді Блаунт сама викликала поліцію і повідомила, що Томас Маркл-молодший приревнував її в барі до іншого чоловіка. А коли вони повернулися додому, накинувся на неї з кулаками.

Патрульні, які приїхали на виклик, виявили Томаса зі слідами побоїв на обличчі. Він сам нічого не говорив, проте його наречена переконувала, що брат Меган сам впав і вдарився головою.

Правоохоронці не повірили словам жінки і заарештували Дарлін на дві доби. Її відпустили після того, як Томас назвав інцидент непорозумінням.

Нагадаємо, старший брат герцогині Томас Маркл-молодший написав листа королеві Великобританії Єлизаветі II з закликом не допустити повторення такої ж трагедії, як це сталося з загиблою принцесою Діаною.