Протягом останнього року акторка дедалі рідше стала з'являтися на екранах та на сторінках глянцевих видань, відтак поява в Elle стала справжнім сюрпризом для шанувальників. Новий знімок Моніка опублікувала на своїй сторінці в Instagram.

Читайте також: Копія мами: 14-річна донька Моніки Беллуччі та Венсана Касселя Дева вперше вийшла в світ

На обкладинці Беллуччі постала в об'ємній сукні світло-рожевого кольору з колекції Carolina Herrera. Образ італійської діви доповнили прикраси від Cartier.

Моніка виглядає розкішно та ніжно в такому образі, свою природну красу вона підкреслила легким макіяжем з акцентом на очах та простою укладкою волосся.

Італійка позувала перед об'єктивом барселонського фотографа Xavi Gordo, який знімав також інших зірок Голлівуду і моделей: Даутцен Крус, Марго Роббі, Маріон Котіяр, Елль Фаннінг, Джуліанна Мур, Роберт Паттінсон та інші.

В інтерв'ю Моніка заявила, що не боїться віку.

Вік лише означає, що я жива. В Італії чуттєвість – в повітрі. Тут тіла говорять без слів. А ось у Франції, як я зрозуміла, жіночність пов’язана з енергією, тут ніхто не любить старіти. Але це битва, яка, так чи інакше, буде програна. Саме тому те, що робить нас сексуальними – це наш досвід і переживання, через які ми пройшли. Решта не має значення. Недосконалість не повинна вас лякати,
– заявила Беллучі.

На сторінках видання Беллучі постала в не меш звабливих образах, продемонструвавши пишне декольте та чудову фігуру в обтислому вбранні.

Я завжди відчувала себе вільною, навіть трохи дикою. Без обмежень. Я не була народжена для в’язання гачком,
– додала акторка.