Про це повідомляють на Radar Online.

Чотирилапі друзі зіркового подружжя відігравали важливу роль у житті акторів, коли ті жили разом з 2015 року. І тепер, коли триває процеса розлучення, жодна зі сторін не хоче ділитися метисом білої швейцарської вівчарки, метисом пітбуля, тер’єром та ще одного пітбулем.

Читайте також: Дженіфер Еністон відреагувала на новий роман екс-чоловіка Джастіна Теру

Але як повідомляє інсайдер видання, близьких до оточення колишніх коханих, Джастін Теру просто використовує тварин, щоб отримати від Еністон побільше грошей.

"Багато хто з нас вважає, що Джастін використовує собак як заручників – так само, як деякі пари чинять із дітьми – щоб вибити більше грошей на етапі укладання угоди про розлучення. Вона нізащо не дозволить йому запустити руку в її гроші – або забрати її песиків!", – поділився інсайдер.


Джастін Теру і Дженніфер Еністон на прогулянках із собаками

Варто нагадати, що не лише у подружжя Дженніфер Еністон і Джастіна Теру затягується процес розлучення. Це часто вважається нормальною "практикою", оскільки статки зірок є чималенькими, і тому кожний прагне отримати якнайбільший відсоток.

Читайте також: ЗМІ дізналися, з ким зустрічається Джастін Теру після розлучення з Дженніфер Еністон

Також свою роль відіграє наявність спільних дітей, які також стають причиною довгих "шлюборозлучних" тяганин. Така ситуація наразі в подружжя Анджеліни Джолі та екс-чоловіка Еністон – Бреда Пітта. Незважаючи на офіційну заяву у вересні 2016-го про намір розлучитись, зірки ще досі перебувають на етапі розлучення.