Про це пишуть на Science Alert.

Астрономи запевняють, що нова місія на Сонце зможе передбачити сонячні шторми та дізнатись багато інших явищ, які відбуваються на Сонці. Космічний апарат стартує в період між 31 липня і 19 серпня 2018 року на ракеті-носії Delta IV—Heavy.

Читайте також: SpaceX випробувала двигун найпотужнішої ракети: відео

Дослідники сподіваються, що зонд наблизиться до Сонця десь на 6 мільйонів кілометрів. Попередня місія до Сонця, яку виконував зонд Helios 2, відбулась на відстані в 43 мільйони кілометрів.

Найбільш незвичайна технологія цієї місії – тепловий щит. Це екран з вуглепластика, товщиною 11,5 сантиметрів, який може витримувати температуру близько 1400 градусів за Цельсієм. Використання вуглецевого композиту дозволить нам зробити набагато більш складні заміри,
– розповів один з розробників місії, астроном Бред Такер.

Бред також додав, що Solar Probe Plus планує вивчти частинки плазми поблизу Сонця, визначити структуру і динаміку магнітних полів в джерелах сонячного вітру.

"Розуміння діяльності Сонця і прогнозування погоди дуже важливо, якщо ми дійсно хочемо, щоб люди досліджували космічний простір більше, в тому числі це важливо для роботи і життя на Місяці та Марсі", – додав Бред Такер.