Днями Джош Ґад, який озвучує сніговика Олафа у двох частинах "Крижаного серця", став гостем програми AM to DM by BuzzFeed News. У шоу ведучі та відомий актор спілкувалися на різні теми, проте не змогли не зачепити прем'єру мультфільму "Крижане серце 2", який за тиждень часу вже здобув статус скандального.

До теми: "Крижане серце 2" постав у центрі скандалу: чому феміністки виступають проти мультфільму

Напередодні, 27 листопада, у соціальній мережі Twitter з'явилися відгуки глядачів, у яких ті запевняли, що, на їхню думку, Ельзі властива нетрадиційна орієнтація. Однак у шоу BuzzFeed News Джош Ґад намагався заперечувати цю інформацію.

Режисери хотіли розповісти історію, яка не обов'язково повинна стосуватися Ельзи і вона не обов'язково повинна шукати любов. Йшлося більше про те, щоб Ельза прийняла Ельзу,
– заявив комік, який озвучує Олафа.

Цікаво! На англійській прем'єрі "Крижаного серця 2" підлітки з ножами влаштували масову бійку: подробиці

Однак після цього він додав, що це не означає, що у майбутньому такий поворот подій точно буде відсутнім. Натомість фанати "Крижаного серця" висловили свої сподівання щодо майбутнього продовження франшизи.


Нагадаємо, за сюжетом "Крижаного серця" Ельза надто переймається своїми надзвичайними здібностями у той час, коли її сестра Анна з головою поринула у романтичні почуття до персонажів чоловічого роду.

Дивитися інтерв'ю Джоша Ґада в американському шоу: відео