Знаменитості, які перебували в Італії на відпочинку, після шопінгу сіли на лавку. Відповідне фото на своїй сторінці в Twitter розмістив баскетболіст Меджик Джонсон.

Італійський журналіст Лука Боттура, відомий жартівливими витівками, захотів зробити експеримент та поширив фото американців. Чоловік написав, що це біженці та звернув увагу італійців на те, що псевдопереселенці мають змогу купувати дорогий брендовий одяг. При цьому Лука Боттура дорікнув, що такий богемний шопінг біженці роблять завдяки обов'язковим зборам із населення в розмірі 35 євро.

Читайте також: Мера італійського міста вигнали з ресторану через його одяг

На таке повідомлення журналіста люди відреагували по-різному. Багато італійців не зрозуміли жарту, гнівно відгукуючись щодо "переселенців" та міграційної служби.

Згодом Лука Боттура все ж зізнався, що це була всього лиш кумедна витівка та соціальний експеримент. Чоловік оприлюднив результати свого дослідження, згідно з яким 40 % людей зрозуміли провокацію, впізнавши знаменитостей, 30 % італійців були дуже обурені розкішшю псевдобіженців, ще 20 % вважали запис расистським. Попри це журналіст відмовився вказувати, якою була реакція 10 % вимушених респондентів.