Інсайдери з Білого дому неодноразово розповідали журналістам, що Меланія Трамп – перша леді, яка поєднала гострий розум та красу. Саме вона є неофіційним радником президента та засновницею благодійного проекту BeBest.

Читайте також: Феномен першої леді Меланії Трамп: що варто знати про одну з найвпливовіших жінок світу

Для популяризації своєї розробки Меланія Трамп здійснювала не одну офіційну зустріч. А днями цей список доповнила бесіда із високопосадовцями компанії Microsoft. Головною темою анонсованої зустрічі, за словами першої леді США, була Інтернет-безпека дітей.

Сьогодні відбулась продуктивна зустріч з президентом Microsoft Бредом Смітом. У рамках BeBest ми продовжимо дискусію про безпеки для наших дітей у мережі!
– поділилась Меланія Трамп.

Та не тільки актуальна тема привернула увагу користувачів мережі до офіційної зустрічі в Білому домі, але й стильний вихід першої леді США. Гостей Меланія Трамп зустріла у приталеній чорній сукні з білим верхом. До класичного вбрання вона підібрала улюблені сині туфлі-човники, які стильно доповнили її образ. Як зазвичай, перша леді зробила ідеальну укладку волосся та виглядала розкішно.


Меланія Трамп / Instagram / @flotus


Перша леді США на офіційній зустрічі / Instagram / @flotus