Про це розповіли на Associated Press.

Агенти Інтерполу, отримавши дозвіл суду, увірвалися в будинок колекціонера. Під час обшуку їхню увагу привернула книжкова полиця, за якою виявився прохід у таємну кімнату.

В кімнаті було знайдено 75 предметів, які, на думку влади, є оригінальними і свого часу могли належати високопоставленим фігурам Третього Рейху, зокрема й Адольфу Гітлеру.

Читайте також: Картини Гітлера продадуть в Німеччині

Експерти вже назвали знахідку найбільшою колекцією артефактів нацистської Німеччини в історії Аргентини. У джерелі повідомляють, що колекціонер зберігав у прихованій кімнаті портрет Адольфа Гітлера, набір ножів, пісочний годинник із нацистським маркуванням, статую-герб Третього Рейху, набір губних гармошок, лупу, якою користувався сам Адольф Гітлер, іграшки для "зомбування" дітей, прилад для вимірювання голови – такими нібито визначали приналежність новонароджених до арійської раси та багато іншого.

У виданні зазначають, що розповсюджувачем перерахованих вище предметів вважається Йозеф Менгеле, який проводив медичні досліди на в'язнях концтабору Освенцим. Як стало відомо, щойно до суду за військові злочини стали притягуватися великі фігури Третього Рейху, Менгеле на наступні 10 років утік до Аргентини.

Читайте також: Рідкісну книгу з підписом Гітлера виставили на аукціон