Раніше невідомий вид тарантулів синього кольору виявлений в лісах Гаяни на узбережжі Південної Америки, повідомляється на сайті Всесвітнього фонду дикої природи, як пише Global wild life.

Крім павуків, вчені відкрили у цьому регіоні нові види крабів, креветок, жаб, бабок, жуків, рослин – всього понад 30 видів.

Читайте також: Обвинуваченого у нападі собаку виправдали через ожиріння: суддя не повірив, що вона змогла когось вкусити

Дослідник Ендрю Снайдер натрапив на тарантула випадково. Якось вночі світло його ліхтаря відбилось від чогось синього. Снайдер подумав, що це відблиск від павучих очей, але аж ніяк не синьої ноги.

Оглянувши пень, на якому сидів перший птахоїд, Снайдер виявив, що і в інших отворах теж знаходяться сині тарантули. Це не єдині павуки з таким забарвленням – у Південній Азії мешкає кобальтовий птахоїд, в Сінгапурі – синій птахоїд, у Венесуелі – синьо-зелений птахоїд.

Причини появи такого забарвлення поки невідомі. Дослідники відзначають, що необхідні подальші спостереження, які дозволять зібрати більше інформації про новий вид.