Вони стали першими, хто зібрав понад 100 тисяч доларів на ресурсі краудфандингу – Kickstarter. Необхідні гроші для свого першого стартапу – зовнішній спалах для смартфонів iBlazr. Це було 4 роки тому. Автор проекту, Влад Тисленко, зізнався, що від ідеї до першої успішної моделі пройшло 9 місяців.

Коли хлопці почали розробляти проект, їх було четверо і всі вони тіснились за одним столом. Із запланованих 50 тисяч доларів їх стартап зібрав150 тисяч! Український спалах заполонив міжнародний ринок і розлетівся у понад 40 країн світу.

Мейнстрім останніх кількох років – селфі. Але через погане освітлення кадр може бути зіпсовано. Тут на допомогу може прийти ось такий маленький девайс. Ми вставляємо його на телефон – і ваше фото виглядає вже значно краще,
– розповів журналіст Ігор Токар.

Компанія розрослась до офісу у 27 працівників із 4 ентузіастів. Виробництво налагодили в Китаї і випустили другу, вже бездротову версію. Під цей проект Kickstarter зібрав більше 300 тисяч доларів. Якість спалаху вразила світові бренди, iblazr з'явився на полицях магазинів Apple. Українські стартапери не сидять на місці і вже розробляють нові концепти.

Читайте також: Спеціальна гарнітура від українських розробників зібрала 70 тисяч доларів на Kickstarter

Це бездротові навушники, і їхня унікальність – в ергономіці кріплення і системі комунікації. Перші прототипи створювали на 3D-принтері. Таких заготовок вже надрукували близько сотні. На стадію виробництва планують вийти вже восени цього року.