Сергій Полунін розповів в інтерв'ю The Telegraph про пристрасть до наркотиків і залежність від болю, які супроводжували його дуже довгий час.

Читайте також: Іменитий танцюрист з українським корінням став обличчям популярного глянцю: фото

У 19 років Полунін став наймолодшим солістом Королівського балету в Лондоні, де пропрацював до 22 років. Тоді танцівник самостійно прийняв рішення піти з театру на піку кар'єри. Полунін зібрав речі посеред репетиції і просто пішов, написавши пізніше у Twitter про бажання купити героїн і більше ніколи не повертатися в театр.

"Завжди є якийсь емоційний біль, який з віком нікуди не йде. Ти стаєш заручником свого тіла, адже фізичний біль – теж частина твого щоденного життя. Коли ти не танцюєш, тіло буквально зводить і все болить, тому постійно думаєш тільки про те, коли ж знову повернешся на репетицію", – розповів він.

Як пояснює Полунін, вся справа в тому, що він був на піку депресії і абсолютно нічого не відчував, і щоб нагадати собі, про те, що він живий – потрібно було відчути хоч щось. Тож він почав собі причиняти біль постійними порізами. Нарівні з болем Полунін підсів на наркотики, завдяки яким він забувався на місяці.

Я багато що приймав не тому, що я був наркоманом, а тому що я хотів знайти відповіді, і я думав, що наркотики мені допоможуть", – додав Полунін.

Полунін зізнається, що балет врятував йому життя. На сьогоднішній день Полунін не вживає наркотики і відчуває, що нарешті знайшов себе. Він працює над сольним танцювальним проектом і знімається в кіно.