Перед вильотом у німецьке місто Мелле Максу Барських двічі ставало погано, він навіть знепритомнів.

Співак звернувся за допомогою до медиків: його доставили у лікарню та поставили капальницю. Через свій стан Барських так і не зміг вилетіти та провести концерт, про що він написав всвоєму Instagram.

Читайте також: Алла Пугачова перенесла серйозну операцію на серці, – ЗМІ

"Трапляється так, що наші плани руйнуються: я з великим жалем пишу цей пост і кажу, що сьогоднішній концерт у місті Мелле, Німеччина, не відбудеться через стан мого здоров'я. Практично кожен день протягом місяця ми обмінювалися енергіями на концертах, але іноді сили залишають і потрібно зробити коротку паузу, щоб назбирати їх і рухатися далі. Я і моя команда зробимо все залежне від нас, щоб концерт у місті Мелле відбувся до кінця цього року. Стосовно решти виступів і сольних концертів – вони відбудуться згідно з афішами у ваших містах! Через декілька днів я буду в строю і знову зможу розділити з вами свою любов і музику", – написав Макс Барських.

За словами лікарів, такий стан Барських можна пояснити шаленою перевтомою та частою зміною часових поясів. Однак зараз виконавцю нічого не загрожує.