Драма "Жінка на війні" отримала приз від Товариства авторів за найкращий сценарій, повідомляє НВ.

Читайте також: Голлівудська зірка українського походження вразила сукнею в Каннах: фото


Кадр з фільму "Жінка на війні"

Режисер стрічки – ісландець Бенедикт Ерлінгссон, який також написав і сценарій до фільму, спільно з Олавюром Егіллем Егільссоном.

Серед членів української команди, яка працювала над фільмом – виконавчий продюсер Маріанна Новикова, другий режисер Василь Білоусов, відеоінженер Ігор Косенко, художник з костюмів Марія Керо і декоратор Люся Малишко. Стрічка була частково профінансована Україною: Держкіно виділило на зйомки 10 мільйонів гривень (загальний бюджет фільму склав 76 мільйонів).

У фільмі "Жінка на війні" піднімається тема деградації навколишнього середовища, що передається за допомогою боротьби жінки, яка, на противагу всьому суспільству, вирішує взяти на себе місію із захисту природи. Головна героїня - диригент хору і екоактівістка. Крім боротьби проти бізнесу, що забруднює навколишнє середовище, жінка чекає результатів від агентства з усиновлення, і їй повідомляють, що на неї чекає чотирирічна українська дівчинка з Дружківки. Зйомки картини проводилися в Ісландії та Україні.

Варто додати, що перед прем'єрою фільму "Жінка на війні" в Каннах відбулася акція підтримки незаконно засудженого в Росії українського режисера Олега Сенцова.

"Жінка на війні": дивитись відео трейлеру онлайн