Церемонія нагородження премією від Лондонського ярмарку відбулась 12 березня 2019 року.

Читайте також: Збірка Жадана потрапила до списку рекомендованих книг від The New York Times

"Книжковий Арсенал" став літературним фестивалем року-2019 за версією Лондонського книжкового ярмарку! За блискуче куровану мультидисциплінарну програму, що, однак, не випускає з фокусу уваги книгу! Це фантастика!
– йдеться у повідомленні представників "Книжкового Арсеналу" у Facebook.

Варто додати, що нагорода International Publishing Industry Excellence Awards – це міжнародна премія Лондонського книжкового ярмарку та Британської асоціації видавців, яка має на меті продемонструвати світові досягнення й інновації видавничої справи.

Що відомо про фестиваль "Книжковий Арсенал" в Україні?Вперше його провели у 2011 році у Мистецькому Арсеналі. Засновником міжнародного книжкового ярмарку є Наталія Заболотна. Протягом восьми років існування літературної події в столицю України приїжджало десятки тисяч відвідувачів як з України, так і з-за кордону. Окрім купівлі новинок в українських видавництвах, відвідувачі мають змогу побувати на різноманітних майстер-класах, лекціях, панельних дискусіях тощо. У 2019 році "Книжковий Арсенал" триватиме 22-26 травня у Мистецькому арсеналі.