Роботи Руслана Багінського вже приміряли зірки світового рівня. В його капелюшках красувалися Белла Хадід, Мадонна, Джіджі Хадід, Жанель Моне та Кайя Гербер. Дизайнер розвиває стиль та культуру України та показує її світові.

Читайте також: Андре Тан показав головні тренди весни-літа 2020: фото

У матеріалі The New York Times пишуть, що найбільшої популярності Русланові принесла кепка ручної роботи з войлока, твіду та інших матеріалів. Також зазначають, що три роки тому Багінський написав моделі Беллі Хадід, а вона скерувала його до свого стиліста. Невдовзі Хадід прийшла на вечірку в рамках New York Fashion Week у вишнево-червоній кепці.

Головні убори Багінського продаються в багатьох куточках світу, проте сам дизайнер каже, що не готовий виготовляти їх за межами України.

Мені дуже важливо тримати виробництво в Україні. Мова йде про працевлаштування місцевих людей. Але це також про те, щоб показати стиль та культуру України світові,
– зазначає Руслан.

До слова, перша леді України Олена Зеленська також приміряла головний убір від Руслана Багінського під час візиту до Папи Римського Франциска.