Щоб популяризувати вивчення жестової мови, автори проекту провели фотосесію, в якій взяли участь українські зірки. Це один із 10 проектів, які відбудуться в рамках ініціативи "Коли тиша заговорила", яку створила громадська організація "Відчуй", йдеться у виданні L'Officiel.

Читайте також: У Таїланді діти заспівали пісню українського гурту "ДахаБраха": неймовірне відео


Олександр Шовковський

Суть фотопроекту полягає в тому, що під час зйомки 33 відомі українці показали 33 літери жестової мови, якою в Україні говорять понад 223 тисяч людей. Засновник громадської організації "Відчуй" Андрій Пишний розповів, що цією акцією хоче привернути увагу українців до питання втрати слуху, адже часто він зникає впродовж життя.


Катерина Осадча

"Слух, як правило, зникає непомітно. Ви просто робите трохи гучніше телевізор, десь перепитуєте, десь говорите голосніше, а потім прокидаєтеся одного ранку і розумієте, що ваше життя змінилося. Я втратив слух у 34 роки і два роки вчився читати по губах, аби не загубити зв’язок зі світом, аби далі будувати кар’єру, аби пристосуватися до обставин і довести, що навіть без звуку ти можеш жити повноцінним життям. Ми створили всеукраїнський проект «Коли тиша заговорила» для того, щоб привернути увагу до необхідності перевірки слуху мільйонів українців ”, – говорить Андрій Пишний.


Анатолій Анатоліч

Варто додадти, що виставка фотопроекту відбудеться в одній із київських галерей. Світлини також стануть основою освітніх плакатів, рекламної кампанії з популяризації жестової мови, благодійного календаря та інших матеріалів.


Маша Євросініна

Окрім зіркового проекту, цього року для популяризації жестової мови також з’являться дитячий комікс, освітні матеріали, відеопроект, соціальні експерименти за участі лідерів думок і відбудеться інклюзивний наметовий табір.


Віра Брежнева