Про це заявив на брифінгу заступник голови ДПСУ Володимир Нікіфоренко.

Читайте також: Останній день українцям повернутися літаком: ситуація в аеропорту "Жуляни"

"Громадяни з відпочинку мають самостійно планувати своє повернення назад. Ми їх попереджали про закриття авіасполучення, повідомляли перевізників, тому вони мають прийняти це рішення самостійно", – заявив Володимир Нікіфоренко.

Брифінг щодо заходів з протидії поширення коронавірусу відбувся у понеділок, 16 березня, з представниками Мінсоцполітики, митної служби і ДПСУ.

730 українців стали бранцями карантину у Єгипті: що відомо

У двох готелях Шарм-ель-Шейху відпочивали 730 українців. В одному з них виявили двох людей з коронавірусом. В українців, які перебувають на карантині в Єгипті немає коронавірусу, однак вони стали заручниками ситуації на 14 днів.

Після закінчення цього терміну українцям зроблять експрес-тести та перевірять на наявність Covid-19. Якщо результати будуть негативними, вони повернуться додому.

Український консул сьогодні вилітає у Шарм-ель-Шейх. Вже на місці він координуватиме допомогу українським туристам, які опинилися у вимушеному карантині в одному з готелів курорту.

Крім того, у Києві в центральному апараті МЗС створюють спеціальну групу оперативного реагування. Вона надаватиме всю необхідну допомогу посольству України в Єгипті.

Брифінг МОЗ щодо протидії поширенню коронавіруса: дивіться відео онлайн