До цього списку Forbes входять 30 знаменитостей, які до 30 років зуміли підкорити світ та зробили потужний прорив у своїй кар'єрі.

Читайте також: Відомі перші імена переможців премії YUNA 2020: серед лауреатів Аlyona Аlyona та Монатік

Українську виконавицю включили до списку Celebrities. Разом з реперкою у рейтинг увійшла англійська акторка, співачка та модель Кара Делевінь, італійський співак Алессандро Махмут, шведська екологічна активістка Грета Тунберг та багато інших.


Реперка Alyona Alyona

"Колишня вихователька дитячого садочку переосмислила звучання репу. Alyona Alyona представляє український реп у світі. Вона гастролювала по всій Європі і є однією з провідних артистів своєї країни", – зазначається у виданні.

Що відомо про Alyona Alyona

Успішна реперка завоювала прихильність не лише вітчизняних меломанів, вона чи не першою серед українських артисток стала героїнею The New York Times та лауреаткою міжнародних премій.

Захоплювалася музикою дівчина давно, але знаменитою стала після того, коли у ЗМІ поширювалися новини про те, що вихователька дитячого садочка випустила відеокліп "Рибки", який буквально підірвав інтернет.

Alyona Alyona – "Рибки": дивіться відео онлайн

Саме після цього треку в співачки розпочалася справжня історія успіху та впізнаваності. У 2019 році зірка випустила свій перший альбом "Пушка". Українські видання називають її "сенсацією українського репу".