Для будь-якої моделі взяти участь в показі Victoria's Secret – виконання професійної мрії і вірний шлях до успішної кар'єри. Цьогорічний показ транслюватимуть в більш, ніж 190 країнах світу.

Читайте також: "Ангел" Victoria's Secret показала ідеальну фігуру в нижній білизні: фото

Серед учасниць вперше мала бути українська модель Дарина Хлистун, однак з'ясувалося, що Дарина на шоу не потрапить. Причиною стала відмова в китайській візі українці Дарині і ще трьом російським моделям – Каті Григор'євій, Ірині Шаріповій і Юлії Беляковій.

Українка вже брала участь в показах таких відомих брендів як Valentino, Givenchy и Sonia Rykiel. Крім цього недавно вона ще й прикрасила обкладинку річного номера журналу Harper's Bazaar. Дарина Хлистун в модельному бізнесі не так давно – три роки, але за цей час встигла взяти участь в десятках престижних показів.

Офіційна причина відмови у видачі візи невідома, проте журналісти це пов'язують з недавньою смертю в Шанхаї 14-річної російської моделі Влади Дзюби. Посмертно лікарі діагностували у дівчини повне виснаження організму і хронічний менінгіт.

Для участі в головному модному шоу року запрошують не тільки кращих моделей, але і найпопулярніших артистів планети. У минулому році хедлайнерами стали леді Гага, Бруно Марс і The Weeknd. Організатори шоу оголосили імена артистів, які вийдуть на подіум разом з моделями 28 листопада 2017 року.

На показ в Шанхаї поїдуть Гаррі Стайлc, Кеті Перрі та відомий в Америці музикант на ім'я Мігель. Також інсайдери повідомляють, що на подіумі з'явиться Тейлор Свіфт, яка вже неодноразово виступала на шоу Victoria's Secret, однак організатори поки не підтвердили цю інформацію.