Режисером стрічки став Микита Лиськов. За його словами, навіть і не сподівався потрапити на найстаріший фестиваль анімації.

Читайте також: Українську книгу визнали однією з найкрасивіших у світі: яскраві фото

"Потрапити на такий фестиваль, та ще й в конкурсну програму – це те, про що я навіть мріяти не насмілювався", – зазначив він.

13-хвилинний мультфільм переповідає історію кохання через символи, звуки, але не слова. Анімація містить кілька епізодів – за сюжетом вони між собою не пов'язані, але об'єднані сенсом, меседжем автора.

"Кохання" вже з'явилось на офіційному сайті конкурсу у переліку анімацій, що беруть участь у програмі короткометражних стрічок. Цікаво, що назву англійською перекладати не стали, а просто написали його латиницею – Kohannia. А знизу для розуміння написали Deep Love ("Глибоке кохання").


Режисером "Кохання" став Микита Лиськов

Український мультфільм повністю профінансувало Держкіно. Там розповідають, що у задумі Лиськова одразу побачили перспективність.

Вперше в історії українського кіно наша стрічка потрапляє до головного конкурсу фестивалю анімації такого масштабу. Фільм "Кохання" створений у дуже незвичайному та інноваційному стилі, і я радий, що наші експерти побачили перспективність цього проекту, надавши йому підтримку,
– прокоментував голова Держкіно Пилип Іллєнко.

Міжнародний фестиваль анімаційного кіно в Ансі цьогоріч відбудеться з 10 по 15 червня.