Відповідну інформацію поширили представники посольства України в Ірландії. За словами дипломатів, перемогу акторка виборола на престижному Міжнародному кінофестивалі Річарда Гарріса, який щороку проходить у місті Лімерик. Світлану Барандич відзначили за майстерне виконання головної ролі у короткометражному фільмі "Анна".

Читайте також: Український режисер Ахтем Сеітаблаєв визнаний найкращим актором на Босфорському кінофестивалі

"Вітаємо акторку з України Світлану Барандич з перемогою у номінації на найкращу жіночу роль на Міжнародному кінофестивалі Річарда Гарріса, який відбувся 22-28 жовтня 2019 року в ірландському місті Лімерик", – написали дипломати.


Світлана Барандич отримала перемогу на міжнародному кінофестивалі / Пресслужба

Відомо, що короткометражний фільм "Анна" зняв режисер Декель Беренсон. Кінострічка розповідає про нелегку долю одинокої матері у невеликому промисловому місті. Жінка проживає на охопленому війною Сході України та мріє про краще життя для себе і дитини. Режисер порушив не тільки тему війни, але й нелегкого вибору життєвих цінностей, що відзначили експерти кінофестивалю.

Презентація українського кіно в Ірландії вже не вперше приносить успіх. У 2018 році журі фестивалю в Лімерику визнало "Викрадену принцесу" режисера Олега Маламужа найкращим художнім фільмом.