Інга буде представляти на події Австрію, але своє дитинство і юність вона провела в Україні. Про це вона повідомила на своїй офіційній сторінці у Facebook.

"Я народилася в Україні. Згадую своє дитинство як прекрасний час, який я прожила в оточенні люблячих батьків. Завжди ставилася до них з повагою і вчилася в школі на відмінно. Я була дуже активною дитиною, відвідуючи різноманітні гуртки та секції: гімнастика, театральний гурток і бальні танці. Спорт завжди відігравав велику роль в моєму житті ", – поділилася володарка титулу "Місіс Австрія Всесвіт 2017" в своєму блозі.

Після навчання у Київському національному університеті імені Тараса Шевченка, де вивчала юриспруденцію, Інга переїхала до Австрії.

Після заміжжя моє життя кардинально змінилося. Сімейні цінності стали головним сенсом мого життя. Сьогодні я - щаслива мати обожнюваних дітей. Єлизаветі 3 роки, а Софії – вже 7,
– розповіла 30-річна Інга Малік.

Сьогодні Інга продовжує розвиватися професійно і в даний час отримує другу освіту у Віденському університеті.

"Я черпаю натхнення у багатогранності повсякденному житті - цікавих місцях, культурних події, архітектурі і змістовних, глибоких бесідах. Подорожі дарують мені неймовірний позитивний емоційний заряд! У вільний час вивчаю іноземні мови, а також займаюся йогою. Вважаю себе соціально активною людиною, беру участь у благодійних заходах, підтримую спорт і здоровий спосіб життя", – зазначила Інга Малік.

До слова, "Місіс Всесвіт" – щорічний міжнародний конкурс краси, який вважається одним з найпрестижніших в світі.