Про це йдеться на офіційній сторінці телешоу у Facebook.

Читайте також: Дружні стосунки: Хайден Панеттьєрі розповіла, як спілкується з Володимиром Кличком після розриву

Журі американського конкурсу талантів відзначили авторську пісочну анімацію Ксенії. У промо-ролику перед виступом Симонова розповіла, що це її перший раз в Америці і вона пишається тим, що має змогу представляти Україну.

"Я не люблю конкурси і вважаю, що талант не можна виміряти жодним способом. Але це шоу переможців. Я повинна була захистити свій титул переможниці, тож прийняла запрошення. Хоча мені не надто важливий результат. Я хочу отримувати задоволення від того, що роблю, й ділитися своїм світом з іншими людьми", – наголосила українка на своїй сторінці у Facebook.

В одному з ефірів, який пройшов 4 лютого, Ксенія Симонова показала анімацію про дитину, яка виросла і стала художником, однак забула про своїх батьків. Дівчина з Криму отримала головну нагороду конкурсу – "Золотий зумер", яку їй вручив американський актор і футболіст Террі Крюс.

Ксенія Симонова на телешоу "Америка має талант": дивіться виступ українки

Хто така Ксенія Симонова?Ксенія Синовова, за чоловіком Паскар, є відомою українською художницею. У 2009 сезоні жінка перемогла в 1 сезоні популярного українського шоу "Україна має талант" на телеканалі СТБ. Лише за рік до проекту вона почала займатись створенням пісочних картин через закриття власного бізнесу внаслідок кризи. Її роботи принесли неймовірний успіх, через що вона наважилась брати участь в в декількох міжнародних виставках і конкурсах в Україні та за кордоном. Сьогодні Ксенія є заміжньою, виховує сина та займається створенням фільмів про життя святих в жанрі пісочної анімації.